به پورتال شرکت  خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خوش آمدید .

  • این شرکت متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. در این متن، سیاست‌های شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است.
  • این شرکت براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حريم خصوصي همه افراد و کاربران پورتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات الکترونیک  کفايت مي‌کند، دريافت کرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداري مي‌نمايد.
  • در پورتال این شرکت برای تبادل امن اطلاعات از پروتکل HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure ) استفاده می گردد. HTTPS شامل یک ارتباط بر روی پروتکل انتقال ابرمتن است که توسط امنیت لایه انتقال رمزگذاری می‌شود. مهم‌ترین اهداف استفاده از HTTPS اصالت‌سنجی وبگاه، حفاظت از حریم خصوصی و یکپارچگی داده‌های انتقالی است.
  • این شرکت خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد؛ به‌جز در مواردی که در قانون ذکر شده باشد و یا با شکایت شاکی خصوصی و حکم دادگاه اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.
  • با عنایت به امکان تغییرقوانین و یا خط مشی فعالیت شرکت، حق ايجاد تغيير در اين بيانيه براي ما محفوظ است.

5.6.6.0
گروه دورانV5.6.6.0