تماس با ما
شنبه, 13 آذر 1400
EN
  • ساعت : ۹:۱۳:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ 
  • کد خبر : ۶۲۴۱
تحقق ۸۲ درصدی شاخص مدیریت بهره وری در منطقه ویژه اقتصادی پیام
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از تحقق ۸۲ درصدی شاخص مدیریت بهره وری در نظام اداری در این منطقه خبر داد.

وی اضافه کرد: در حوزه شاخص های عمومی در سال ۹۹ در ۶ محور اصلی ارزیابی شدیم که این محورها شامل اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، مدیریت بهره وری نظام اداری و توسعه فرهنگ سازمانی ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی و نظارت و ارزیابی است.

دکتر ثناگو گفت : شاخص های اختصاصی برپایه اسناد بالادستی نظیر ، سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، برنامه ششم توسعه و وظایف ذاتی شرکت تهیه و تدوین شده است . 

وی ادامه داد: جذب بنگاه های اقتصادی به منظور توسعه منطقه ویژه اقتصادی، ترانزیت کالا ، خدمات حمل و نقل بار هوایی و ارائه خدمات فرودگاهی به پروازهای آموزشی و مسافری از جمله شاخص های اختصاصی سال ۹۹ در این بخش می توان نام برد.

ثناگو مطلق در ادامه با اشاره به اینکه رشد اهداف کمی و کیفی خدمات در منطقه به صورت جدی در حال انجام است گفت: همت صورت گرفته در مجموعه قابل تقدیر است اما به دنبال این هستیم تا با توجه به فضای رقابتی  و وجود شرکت های بزرگ در توسعه کمی و کیفی خدمات در تمام بخش ها گام های بلندتری برداریم.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0