تماس با ما
دوشنبه, 3 آبان 1400
EN
  • ساعت : ۱۱:۲۳:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
  • کد خبر : ۶۲۴۰
نقش آفرینی زنان در مسیر توسعه صنعت كشور
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به حضور حدود ۶۰۰ نفر از بانوان در بخش تولید این منطقه عنوان کرد: حضور و مشارکت آنها در مسیر توسعه صنعت کشور همواره راه گشا بوده و تلاش ما نیز بر این است تا از این ظرفیت برای رشد تولید و بهبود خدمات هر چه بیشتر در این بخش بهره گرفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، دکتر نادر ثناگو مطلق افزود: نتیجه حضور فعال این بانوان در بخش تولید موجب شده تا شرکت های صنعتی و تولیدی مستقر در منطقه عملکرد رو به جلویی در بسیاری از بخش ها داشته باشند.
وی با اشاره به فعال بودن حدود ۲۲نفر از بانوان در پست های مدیریتی این شرکت ها در منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان کرد:  در این بین شاهد هستیم که برخی از شرکت های مستقر علاوه بر استفاده از ظرفیت بانوان در بخش های مدیریتی از توان افرادی مانند  بانوان سرپرست خانوار نیز  برای فعالیت های خود بهره گرفته که این مهم  از یک سو موجب اشتغال این افراد و از سوی دیگر بهبود روند خدمات رسانی و تولید این شرکت ها شده است.
ثناگو مطلق ادامه داد: در واقع  بخش زيادي از فرصت هاي شغلي ايجاد شده توسط اين شركت ها مربوط به بانوان بوده كه توانسته اند عامل موثري در جهت ايجاد رونق توليد در منطقه باشند.

وی گفت: بانوان فعال در اين منطقه به خصوص طي سال هاي اخير توانسته اند در پيشبرد اهداف پيام نقش موثري داشته باشند كه قابل ستايش است.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه زنجیره تولید با مشارکت هر چه بیشتر بانوان توسعه و رونق می یابد گفت: زنان این توانایی را نشان داده اند که در حوزه های مختلف از جمله صنعت نقش مدیریت و راهبردی داشته باشند.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0