تماس با ما
دوشنبه, 3 آبان 1400
EN
  • ساعت : ۱۰:۵۹:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ 
  • کد خبر : ۶۲۲۱
شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام آماده بهره برداری است
مدير عامل منطقه ويژه اقتصادی و فرودگاه بين المللي پيام اعلام كرد: با توجه به فعال تر شدن بخش مسافری اين فرودگاه و توسعه فعاليت هاي واحدهاي توليدی و صنعتي در اين منطقه، و همچنین ایجاد زیر ساخت ها برای حضور سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی پیام مسيرهای دسترسی به پيام در مسیر توسعه قرار گرفته و شاهراه اصلی اين منطقه آماده بهره برداری است.

به گزارش روابط عمومي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام، دكتر نادر ثناگو مطلق با اشاره به بازديد مدير كل راهداري استان از اين منطقه و بلوار شاخص 90 متری افزود: در اين بازدید مقرر شد كه موانع مسیر دسترسی به بلوار شاخص ٩٠ متري که  به عنوان مسير اصلي دسترسي به ترمينال مسافري و ناحیه های صنعتی محسوب میشود با همکاری اداره کل راهداری استان برطرف شود .  

وي همچنین اضافه كرد: از موضوعاتی که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت نصب تابلوهاي راهنمايي و رانندگي در جهت هدايت به ورودي بلوارشاخص  ٩٠ متري و جانمايي اصولي تلويزيون شهري در مسير دسترسي به اين بلوار بود  كه قرار شد اقدامات در اين رابطه هر چه سريعتر اجرايي شود.

ثناگو مطلق خاطر نشان كرد: رفع موانع مسير منتهي به ورودي بلوار و آسفالت شدن اين مسير از ديگر مواردي بود كه در بازدید  علی زندی‌فر مطرح و مقرر شد كه در خصوص آنها فعاليت هايي انجام شود.

با توجه به وسعت مجموعه پیام بلوار شاخص  90 متری با طول 2300 متر شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام محسوب میگردد . 

طبق طرح جامع فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام  این بلوار جهت دسترسی به اراضی بخش توسعه ای منطقه از جمله فاز 4  که شامل 7 زون میباشد ، ترمینال مسافری و دیگر راههای اصلی منطقه طراحی گردیده است.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0