تماس با ما
سه‌شنبه, 1 تير 1400
EN
  • ساعت : ۹:۲۲:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ 
  • کد خبر : ۱۹۶۱
نادر ثناگومطلق: پیام یكی از قطب های مبتنی بر بلاكچین می شود
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام این منطقه را یکی از قطب های اصلی خدمات و سرویس های مبتنی بر بلاکچین در گستره ایران و کشورهای همسایه مطابق با سیاست های وزارت ارتباطات دانست و گفت : با امضای تفاهمنامه با وزارت کار و بنیاد ملی توسعه فناوری امیدواریم بستری مناسب برای آموزش و اشتغال در حوزه بلاکچین و کسب و کارهای وابسته فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ، ثناگو ؛ سازماندهی و پشتیبانی از بنگاه های کسب و کار در یک زیست بوم و ایجاد اشتغال پایدار در استان البرز را از دیگر موضوعات تفاهم نامه سه جانبه منعقد شده دانست و گفت: تعین مهارتها و ارایه آموزش های تخصصی در حوزه بلاکچین و تدوین محتوای مورد نیاز و اشاعه آن در جامعه بویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار از مهمترین موضوعات این تفاهم نامه به شمار می آید.

وی خاطر نشان کرد این تفاهمنامه با هدف ایجاد یک زیست بوم بلاکچین منعقد شده است تا زمینه ای برای تشویق و ترغیب و حمایت معنوی از فعالان کشور جهت توسعه کسب و کار و کارآفرینی در حوزه دیجیتال و فناوریهای نوین باشد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اساس این تفاهمنامه را تحقق شعار رونق تولید و اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید دانست و در پایان اظهار امیدواری کرد؛ با عملیاتی شدن این دست تفاهمنامه ها شاهد تحقق اقتصاد مقاومتی و پرورش اعتمادبه نفس و روحیه خودباوری در جوانان کشور خواهیم بود.

امضای تفاهمنامه سه جانبه ایجاد زیست بوم توانمند سازی و توسعه اشتغال با استفاده از فناوری بلاکچین  فی مابین منطقه ویژه اقتصادی پیام،  وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و بنیاد ملی توسعه فناوری روز 5شنبه 30 آبان در حاشیه افتتاحیه این بنیاد امضا شد.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0