تماس با ما
پنج‌شنبه, 1 آبان 1399
EN
  • ساعت : ۱۲:۷:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ 
  • کد خبر : ۳۰۵۱
رئیس سازمان هواشناسی کشور؛
استقرار تجهیزات صد میلیاردی هواشناسی در فرودگاه پیام
سحرتاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور روز یکشنبه پانزدهم تیرماه ضمن بازدید از فرودگاه بین المللی پیام از استقرار تجهیزات صد میلیارد ریالی هواشناسی در فرودگاه پیام خبر داد و گفت: بالا بردن استانداردهای سطوح پروازی یکی از اولویت ها در سازمان هواشناسی است که به همین منظور نسبت به تجهیز مرکز هواشناسی در پیام اقدام شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ،رئیس سازمان هواشناسی کشور پس از بازدید، با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام دیدار و گفتگو کرد.

بنابر این گزارش در این دیدار نادر ثناگو مطلق ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته توسط سازمان هواشناسی کشور در فرودگاه پیام به ضرورت بالا بردن استانداردهای هواشناسی تاکید کرد و گفت در این زمینه از هیچ حمایتی دریغ نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: صنعت هوانوردی ، صنعت حساس و پیچیده ای است. لذا قبل از هرگونه اقدام باید نسبت به ایمن بودن و استاندارد بودن شرایط اطمینان خاطر داشت به همین منظور مباحث کارشناسی و تخصصی این حوزه باید توسط کارشناس سازمان هواشناسی بررسی و ارزیابی شود و فرودگاه پیام از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0